Transport krajowy

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

Transport krajowy

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

Profil naszej działalności

Transport krajowy

Firma transportowa DONIMA TRANSPORT oferuje usługi transportu krajowego, które można określić ogólnym mianem transport Polska. Stanowimy wsparcie dla wielu sektorów, np. meblowego, samochodowego, czy też dla firm realizujących inwestycje budowlane. Realizujemy zarówno transport całopojazdowy, jak też drobnicowy i ekspresowy.

Nasza rzetelna firma transportowa zapewnia szybki i bezpieczny transport krajowy powierzonych dóbr oraz doskonały kontakt i współpracę ze spedytorami i kierowcami na każdym etapie łańcucha logistycznego.

W przypadkach pilnych dostaw przewozimy towar autami dedykowanymi, skracając czas transportu do kilku godzin. Naszym Klientom gwarantujemy najwyższej jakości pełną obsługę logistyczną.

Docieramy do wszystkich zakątków kraju do 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia.

Transport krajowy

 

Wykorzystanie własnej infrastruktury to przede wszystkim zmniejszenie kosztów dystrybucji, jak również bardziej efektywny przepływ towarów w łańcuchu dostaw.

Wykorzystując Hub przeładunkowy, jesteśmy w pełni niezależni od czynników zewnętrznych i przygotowani na każdą sytuację wymagającą przeładunku towaru.

Opinie Naszych Klientów

„Podjęliśmy współpracę z tą firmą, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że nie będziemy żałować. Miał rację, usługi świadczone przez DONIMA TRANSPORT są profesjonalne i na najwyższym poziomie.”

Krystyna Klajn - Goteborg<br />

„Kilkukrotnie już korzystałem z usług transportowych w firmie DONIMA TRANSPORT. Za każdym razem towar w idealnym i nienaruszonym stanie trafiał do miejsca przeznaczenia. Dużym plusem jest ekspresowa dostawa nawet do 24h. Bardzo mocno polecam.”

Józef Starhard - Oslo<br />

„Firma DONIMA wykonała dla kompleksowy transport międzynarodowy. Pomoc logistyczna w odprawie celnej towaru bardzo nam się przydała. Jeśli ktoś szuka rzetelnej i szanującej klienta firmy to w 100% polecam DONIMA TRANSPORT.”

Michał Welz - Kopenhaga<br />

Zaufali Nam