O Nas

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

O Nas

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

Lata Na Rynku

Zadowolonych klientów

Wykonanych zleceń

Nasza historia

Jesteśmy firmą, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencje. Stanowimy zespół o ponad 6 letnim doświadczeniu zawodowym w branży transportowo – spedycyjnej. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Europy, dzięki temu mamy możliwość zorganizowania transportu z każdego miejsca w ciągu kilku chwil.

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki – cuda na jutro. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Lęborku.

Opinie Naszych Klientów

„Podjęliśmy współpracę z tą firmą, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że nie będziemy żałować. Miał rację, usługi świadczone przez DONIMA TRANSPORT są profesjonalne i na najwyższym poziomie.”

Krystyna Klajn - Goteborg

„Kilkukrotnie już korzystałem z usług transportowych w firmie DONIMA TRANSPORT. Za każdym razem towar w idealnym i nienaruszonym stanie trafiał do miejsca przeznaczenia. Dużym plusem jest ekspresowa dostawa nawet do 24h. Bardzo mocno polecam.”

Józef Starhard - Oslo

„Firma DONIMA wykonała dla kompleksowy transport międzynarodowy. Pomoc logistyczna w odprawie celnej towaru bardzo nam się przydała. Jeśli ktoś szuka rzetelnej i szanującej klienta firmy to w 100% polecam DONIMA TRANSPORT.”

Michał Welz - Kopenhaga<br />

Zaufali Nam