Magazynowanie

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

Magazynowanie

Dedykowane i Expresowe dostawy na terenie

Skandynawii oraz całej Europy

Profil naszej działalności

Magazynowanie

W oparciu o infrastrukturę magazynową w Szemudzie koło Gdańska możemy zaoferować:

– Magazynowanie towarów

– Cross-Docking

– Organizację dystrybucji na terenie całego kraju

– Optymalną realizację przewozów drobnicowych

– Przeładunki i przepakowanie towarów

Magazynowanie

 

Wykorzystanie własnej infrastruktury to przede wszystkim zmniejszenie kosztów dystrybucji, jak również bardziej efektywny przepływ towarów w łańcuchu dostaw.

Wykorzystując Hub przeładunkowy, jesteśmy w pełni niezależni od czynników zewnętrznych i przygotowani na każdą sytuację wymagającą przeładunku towaru.

Opinie Naszych Klientów

„Podjęliśmy współpracę z tą firmą, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że nie będziemy żałować. Miał rację, usługi świadczone przez DONIMA TRANSPORT są profesjonalne i na najwyższym poziomie.”

Krystyna Klajn - Goteborg<br />

„Kilkukrotnie już korzystałem z usług transportowych w firmie DONIMA TRANSPORT. Za każdym razem towar w idealnym i nienaruszonym stanie trafiał do miejsca przeznaczenia. Dużym plusem jest ekspresowa dostawa nawet do 24h. Bardzo mocno polecam.”

Józef Starhard - Oslo<br />

„Firma DONIMA wykonała dla kompleksowy transport międzynarodowy. Pomoc logistyczna w odprawie celnej towaru bardzo nam się przydała. Jeśli ktoś szuka rzetelnej i szanującej klienta firmy to w 100% polecam DONIMA TRANSPORT.”

Michał Welz - Kopenhaga<br />

Zaufali Nam